Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16204
Stary 15.09.2009, 15:30
wiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Nie wierze ze wydadza 1,2 mln euro( za rok pewnie dobije 2 mln) za tego goscia. Ale taka inwestycja napewno zwrocila by sie najmniej dwukrotnie...
a lto powiedzial, ze jest tyle wart? Trasfermarket? Oni nigdy nie podali wlasciwej ceny za zawodnika. Kirm u nich kosztuje tez ok 1 mln a kupiony zostal za duzo mniej. Wiec pewnie ten kosztuje ok 0.5 mln
Odpowiedz cytując