wiernyTS napisał(a):

|
Nie wierze ze wydadza 1,2 mln euro( za rok pewnie dobije 2 mln) za tego goscia. Ale taka inwestycja napewno zwrocila by sie najmniej dwukrotnie...
|
a lto powiedzial, ze jest tyle wart? Trasfermarket? Oni nigdy nie podali wlasciwej ceny za zawodnika. Kirm u nich kosztuje tez ok 1 mln a kupiony zostal za duzo mniej. Wiec pewnie ten kosztuje ok 0.5 mln