|
semper fi
Offline
|
#252

15.09.2009, 14:48
|
http://www.sport.pl/F1/1,96297,70407...zwajcarom.html
Cytat:
BMW zgodziło się sprzedać zespół F1 szwajcarskiej grupie inwestycyjnej Qadbak Investments. Kontrakt został podpisany we wtorek.
Niemiecki producent nie ujawnił finansowych szczegółów transakcji. Wiadomo tylko, że Qadbak reprezentuje interesy "rodzin z Europy i Bliskiego Wschodu". - Znaeźliśmy silnego inwestora dla zespołu z Hinwil. Interesy Qadbak będzie reprezentował Szwajcar Lionel Fischer - podaje BMW w oficjalnym komunikacie.
Tuż przed ogłoszeniem transakcji FIA podjęła decyzję w sprawie 13 teamu Formuły 1 na przyszły sezon. Miejsce dostał Lotus. Aplikacja BMW Sauber została odrzucona, ale władze FIA przyznały, że kandydatura ekipy z Hinwil jest bardzo solidna i zespół ma jeszcze szanse na start w przyszłym sezonie. Jeśli tak się stanie Robert Kubica będzie mógł wystartować w barwach zespołu w przyszłym sezonie, ponieważ jego kontrakt jest ważny do końca 2010 roku.
|
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|