Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 15.09.2009, 14:48
http://www.sport.pl/F1/1,96297,70407...zwajcarom.html

Cytat:
BMW zgodziło się sprzedać zespół F1 szwajcarskiej grupie inwestycyjnej Qadbak Investments. Kontrakt został podpisany we wtorek.

Niemiecki producent nie ujawnił finansowych szczegółów transakcji. Wiadomo tylko, że Qadbak reprezentuje interesy "rodzin z Europy i Bliskiego Wschodu". - Znaeźliśmy silnego inwestora dla zespołu z Hinwil. Interesy Qadbak będzie reprezentował Szwajcar Lionel Fischer - podaje BMW w oficjalnym komunikacie.

Tuż przed ogłoszeniem transakcji FIA podjęła decyzję w sprawie 13 teamu Formuły 1 na przyszły sezon. Miejsce dostał Lotus. Aplikacja BMW Sauber została odrzucona, ale władze FIA przyznały, że kandydatura ekipy z Hinwil jest bardzo solidna i zespół ma jeszcze szanse na start w przyszłym sezonie. Jeśli tak się stanie Robert Kubica będzie mógł wystartować w barwach zespołu w przyszłym sezonie, ponieważ jego kontrakt jest ważny do końca 2010 roku.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując