Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
16198
15.09.2009, 09:43
Nie wierze ze wydadza 1,2 mln euro( za rok pewnie dobije 2 mln) za tego goscia. Ale taka inwestycja napewno zwrocila by sie najmniej dwukrotnie...
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS