Proud napisał(a):

royalmichael ma chyba na myśli tą szpare...
moim zdaniem szkoda że nie dochodzi narożnik do samego D...ale może nie dało się inaczej.
|
Dokładnie o to chodzi. Bardzo się dziwię czemu to drugie piętro nie będzie dociągnięte do D, przecież w niczym nie przeszkadza...