Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4544
Stary 14.09.2009, 23:23
Proud napisał(a):Wyświetl post
royalmichael ma chyba na myśli tą szpare...

moim zdaniem szkoda że nie dochodzi narożnik do samego D...ale może nie dało się inaczej.
Dokładnie o to chodzi. Bardzo się dziwię czemu to drugie piętro nie będzie dociągnięte do D, przecież w niczym nie przeszkadza...
Odpowiedz cytując