Od pewnego czasu wyskakuje mi dobrze znany komunikat, że na dysku C zostało mało miejsca. Postanowiłem coś z tym zrobić i pousuwać niektóre rzeczy... Po usunięciu tych, które "uważałem za słuszne" chciałem wejść na youtube... niestety video nie jest tam odtwarzane. Okej, trudno... myślę sobie, że pewnie coś z jakimś pluginem bo zawsze z tym problemy były. Posłucham sobie muzyki.. włączając Winampa wyskoczyło mi takie coś:
Zrozumiałem, że usunąłem sterownik do karty dźwiękowej. Świetnie

Po znalezieniu płyty ze sterownikami zacząłem je na nowo instalować... standardowo wyłączyłem i włączyłem komputer lecz bez żadnych zmian. Nadal nie odtwarza ani muzyki ani obrazu. Karta dźwiękowa to chyba Relatek. Tak przynajmniej było napisane przy tych sterownikach.
Byłbym bardzo wdzięczny za każdą pomoc!
Mogę jeszcze dodać, że w menadżerze urządzeń mam wykrzyknik przy PCI Device:
Gdy chcę zainstalować ten sterownik z włożoną płytą ze sterami nie udaje się :/
NIEAKTUALNE
Po prostu kliknałem prawym "odinstaluj" i zainstalowałem na nowo. -.-'