Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11113
Stary 14.09.2009, 19:23
wislak_92 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnosnie allegro. Jako ze nic nic nie kupowalem przez allegro tylko przez znajomych i rodzine to nie bardzo wiem co w przypadku gdy zaplace za towar a go nie dostane. W pomocy na allegro za duzo nie znalazlem dlatego pytam.

Konkretnie chodzi mi o ta oferte -> http://allegro.pl/item742408479_lg_c...a_allegro.html

Uzytkownik nic nie kupil ani nie sprzedal, ale wystawil telefony po 250zl/sztuka - nowki a normalnie chodza one na allegro po ~450.

Jesli przeleje pieniadze na konto, a towaru nie dostane to allegro zareaguje? Zwroca pieniadze? Prosze o szybka odp.
Dla mnie ta aukcja to wał... Ale jak chcesz to możesz zaryzykować, allegro ma coś takiego jak program ochrny kupującego. Musisz zapłacić przez płacę z allegro ewentualnie pozniej policja zgłaszanie sprawy.... Sporo czasu to może zająć i pewnei 100% kasy nie odzyskasz.

http://allegro.pl/country_pages/1/0/...=400&statlnk=1
Powód: link do programu
Ostatnio edytowane przez MatMario : 14.09.2009 o godz. 19:28.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując