|
Orientuje się ktoś jak jest z tegorocznym Salonem Maturzystów w Auditorium UJ? Chodzi mi o to czy każdy może swobodnie wejść i rozejrzeć się po "stoiskach" wybranych uczelni? Czy trzeba się zarejestrować na wykłady i tylko w ten sposób czegos sie dowiedziec o godz. 9? Czy jest to raczej otwarte i wolne dla każdego przez casły dzień?
|