Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
11106
14.09.2009, 17:24
Szukam kogoś kto tanio
wykona dla mnie dobry graficznie szablon do aukcji na allegro.
Jak ktoś jest chętny to proszę o kontakt na pw
qqbaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qqbaa
Znajdź inne posty napisane przez qqbaa