Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy
Offline
#
11105
14.09.2009, 16:54
marcinm
napisał(a):
witam mam pytanko.........własnie nabyłem słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym mp3,niestety nie posiadają opcji przyciszenia.......jak moge zciszyc muzyke .............bo teraz jest tak ustawione że uszy chce rozwalic.....
Przyciskami lub pokrętłem do zgłaśniania/ściszania.
Polecam zajrzeć do załączonej instrukcji obsługi, tudzież napisać chociaż firmę i model owych słuchawek.
brzydki.brzydal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do brzydki.brzydal
Znajdź inne posty napisane przez brzydki.brzydal