Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Rabka
Offline
#
11104
14.09.2009, 15:00
witam mam pytanko.........własnie nabyłem słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym mp3,niestety nie posiadają opcji przyciszenia.......jak moge zciszyc muzyke .............bo teraz jest tak ustawione że uszy chce rozwalic.....
marcinm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinm
Znajdź inne posty napisane przez marcinm