Mi wczoraj oczywiście jeden mecz nie wszedł:
Hamilton-Hibernian bo miałem over 2,5
może dzisiaj się uda:
Arezzo-Sorrento 1
Anorthosis F.-Aris Limassol 1
Brann-Stavanger 1
za 12 zł do wygrania 43 zł
edit.
Znicz-Motor w handicapie X2,oznacza że Znicz wygra maksymalnie 1 golem,zremisuje,lub przegra?
Sensej,tak właśnie myślałem.Po prostu chciałem się upewnić bo dawno nie grałem takiej kombinacji
