Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4357
Stary 14.09.2009, 10:52
Mi wczoraj oczywiście jeden mecz nie wszedł:
Hamilton-Hibernian bo miałem over 2,5
może dzisiaj się uda:
Arezzo-Sorrento 1
Anorthosis F.-Aris Limassol 1
Brann-Stavanger 1

za 12 zł do wygrania 43 zł

edit.
Znicz-Motor w handicapie X2,oznacza że Znicz wygra maksymalnie 1 golem,zremisuje,lub przegra?

Sensej,tak właśnie myślałem.Po prostu chciałem się upewnić bo dawno nie grałem takiej kombinacji
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 14.09.2009 o godz. 13:37.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując