Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3060
Stary 14.09.2009, 10:48
ktoś tu wyżej pisał o Zieniu i Baszczu w kontekście Małego. Naprawdę brakuję mi zwłaszcza Marcina. Pamiętam, że to właśnie on słusznie nieraz opier**** Małego. Nie lubię takich młodocianych cwaniaczków. Źle się gra z takimi ludźmi w jednej drużynie. Taki element skutecznie potrafi popsuć atmosferę. Skorża musi go utemperować.
What's new?

Odpowiedz cytując