Marszałek napisał(a):

|
dajcie facetowi się wyszaleć,każdy rzemieślnik ma taki okres w karierze,że mu idzie. Więc niech się cieszy chwilą.
|
Napisaleś to tak jakbyś był zirytowany sytuacją że gra dobrze i nie po raz pierwszy wygrywa nam mecz.
Zaczynacie mnie przerażać. . . wiedziałem że kibice Wisły, klubu który praktycznie rok w rok sięga po MP są najbardziej niezadowolonymi ze wszystkich w Polsce, ale że aż tak..