Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3059
Stary 14.09.2009, 10:27
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
dajcie facetowi się wyszaleć,każdy rzemieślnik ma taki okres w karierze,że mu idzie. Więc niech się cieszy chwilą.


Napisaleś to tak jakbyś był zirytowany sytuacją że gra dobrze i nie po raz pierwszy wygrywa nam mecz.

Zaczynacie mnie przerażać. . . wiedziałem że kibice Wisły, klubu który praktycznie rok w rok sięga po MP są najbardziej niezadowolonymi ze wszystkich w Polsce, ale że aż tak..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 14.09.2009 o godz. 10:30.
Odpowiedz cytując