Watts napisał(a):

|
Co ciekawe, na stronie tej firmy jest napisane, że Mały ma kontrakt do 2011. Coś mi się wydaje że ta cała sprawa z tymi dwustoma kawałkami to jakaś kompletna bzdeta dziennikarska.
|
Małecki na chwilę obecną ma kontrakt do 2011r., problem polega na tym że po bodajże pół roku mógłby go wykupić w ramach prawa Webstera, podobnie jak zrobił to Kokoszka. Dlatego klub negocjuje nowy kontrakt i jak słyszymy sępy już wietrzą na tym kasę:(