Wyświetl pojedynczy post
kk23
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3056
Stary 14.09.2009, 09:46
Watts napisał(a):Wyświetl post
Co ciekawe, na stronie tej firmy jest napisane, że Mały ma kontrakt do 2011. Coś mi się wydaje że ta cała sprawa z tymi dwustoma kawałkami to jakaś kompletna bzdeta dziennikarska.
Małecki na chwilę obecną ma kontrakt do 2011r., problem polega na tym że po bodajże pół roku mógłby go wykupić w ramach prawa Webstera, podobnie jak zrobił to Kokoszka. Dlatego klub negocjuje nowy kontrakt i jak słyszymy sępy już wietrzą na tym kasę:(
Odpowiedz cytując