Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1937
Stary 14.09.2009, 08:39
Nie gramy jakiejs specjalnie rewelacyjnej pilki, do kazdego meczu mozna miec spore zastrzezenia, ale mimo tego ze to tylko nasza przaśna polska liga to nalezy to docenic. Regularne wygrane w lidze, gdy prawie kazdy mecz jest wyjazdowy to nie jest nic. Ustrzeglismy sie do tej pory straty punktow co dodaje zawodnikom pewnosci nie mamy takiej nerwowki jak np muminki czy chocby nawet zawodzacy WKS.
Nie chce popadac w hurraoptymizm, bo ten jest nie na miejscu zupelnie, ale zaczelismy sezon bardzo dobrze a paru graczy wykazuje postepy i rozwija sie (zwlaszcza Malecki, Kirm i Alvarez tez sie ladnie wprowadzili).
DysoN
Odpowiedz cytując