|
ja mam tylko nadzieję ,że ten świetny start i ewentualnie runda (mimo przeciętnej gry) nie zamydli oczu ludziom w Wiśle.
Fajnie ,że w lidze jak na razie wszystkim odbieramy punkty ale chyba nikt nie ma wątpliwości ,że z taką grą w Europie byśmy nie zaszli za daleko.
|