Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1936
Stary 14.09.2009, 08:05
ja mam tylko nadzieję ,że ten świetny start i ewentualnie runda (mimo przeciętnej gry) nie zamydli oczu ludziom w Wiśle.
Fajnie ,że w lidze jak na razie wszystkim odbieramy punkty ale chyba nikt nie ma wątpliwości ,że z taką grą w Europie byśmy nie zaszli za daleko.
Odpowiedz cytując