|
Troche za mocne słowa tutaj padają, bez przesady.
Małym powinni zająć się starsi gracze i trener bo niedługo wejdzie wszystkim na głowe!
Dokładnie to samo pisałem, obserwując wydarzenia z boku można wywnioskować, że psuje atmosferę w drużynie i pyskuje do nowych, mniejszych i słabszych piłkarzy.
troche go ostudzić i tyle.
Lubie tego piłkarza jak większość w naszym zyspole poza jednym wyjątkiem - Ćwielongiem, najepszy funfel małego, wydziarane przedramiona i wielki kozak modny, a jaki koń jest każdy widzi.
Mały zmobilizuj lepiej swojego funfla-mega modnisia na czasie, który sam nie wie co robi w kadrze mistrza Polski!
|