|
A mi sie widzi ze nasza gra w Sosnowcu spowodowała te zwyciestwa szczególnie na wyjazdach w porownaniu z poprzednim sezonem, w ktorym tracilismy punkty i tylko dobra gra na R22 pozostawiała nas w walce o mistrza. Teraz jakbysmy gubili punkty na wyjazdach to mogloby sie wkrasc jakas nerwówka w koncu Sosnowiec to nie nasz dom i stad takie opinie wszystkich w druzynie ze na tabele teraz nie patrzą. Ale we wszystkich tych meczech obecnego sezonu wydaje mi sie ze z meczu na mecz nasze grajki graja z coraz mniejszym zaangazowaniem i agresywnoscia
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
|