Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1933
Stary 14.09.2009, 00:35
nie myślałem, że piszesz tylko o Legii, są jeszcze inni

ale fakt wasza sytuacja jest nie za ciekawa, tzn coś się zacięła ofensywa,
akurat to że ktoś tam co roku wyskakiwał i dodawał coś nowego od siebie to chyba raczej zasługa Urbana, że w młodym daje szanse, aniżeli jakiejś przemyślanej strategii, bo taki np Trzeciak jako dyr. sportowy to nie oszukujmy się robi transfery ala Serwotka w Odrze, tzn na pewno się utrzymacie...
dobrym przykładem jest tu Ostrowski, na szczęście w Wiśle już minął okres na sprowadzanie jednosezonowych graczy co nie zmienia faktu, że do ideału daleko, jak całe lidze


a czy czasem ajtiaj to nie czeka z transferami do wybudowania stadionu,


Ps pamiętajcie, że Lech w zeszłym sezonie też słabo zaczął...
Odpowiedz cytując