|
Senior Member
Offline
|
#150

14.09.2009, 00:00
|
Incognito2192 napisał(a): 
|
Ciekawi mnie kiedy Alvarez sobie w końcu pomyśli : " Ej cholera co ja będę biegał jak debil wzdłuż lini z pomocnikami jak ten bliźniak z drugiej strony siedzi z tyłu cały czas"
|
Temu panu polać! 
|
|