|
Ja jak Marszalek twierdze ze na dzis dzien Levadia juz na nas czeka.
Nie ma wnioskow w postaci zmian w grze zwlaszcza w postawienu na taki mało wazny element jak -DOKLADNOSC W WYKANCZANIU AKCJI POD BRAMKA --dzieki ktoremu to zamiast cieszyc sie byz moze z gry e LM cieszmy sie z ogrywania kolejnych ogorkow w Polskiej Lidze ,bo coz nam pozostalo.
W dodatku jakby inaczej wygladala nasza sytuacja gdyby 2 tyg temu Jezierski trafil z 2 metrow do bramki a dzis gosc z Lechii potrafil przyjac sobie pilke.
To tylko swiadczy o poziomie tej smiesznej ligi i ze te "zwycietwa" to na Europe ABSOLUTNIE zaden wykładnik.
|