Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 13.09.2009, 23:50
Ja jak Marszalek twierdze ze na dzis dzien Levadia juz na nas czeka.

Nie ma wnioskow w postaci zmian w grze zwlaszcza w postawienu na taki mało wazny element jak -DOKLADNOSC W WYKANCZANIU AKCJI POD BRAMKA --dzieki ktoremu to zamiast cieszyc sie byz moze z gry e LM cieszmy sie z ogrywania kolejnych ogorkow w Polskiej Lidze ,bo coz nam pozostalo.


W dodatku jakby inaczej wygladala nasza sytuacja gdyby 2 tyg temu Jezierski trafil z 2 metrow do bramki a dzis gosc z Lechii potrafil przyjac sobie pilke.


To tylko swiadczy o poziomie tej smiesznej ligi i ze te "zwycietwa" to na Europe ABSOLUTNIE zaden wykładnik.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując