Ja rano w dzień matury ustnej z polaka(godz 14) kończyłem czytać ostatnią książkę do prezentacji

w autobusie rozkminiałem od czego zacząć i co powiedzieć o danej pozycji

W szkole pożyczyłem się zegarka od kumpla i wszedłem do sali

na dzień dobry dostałem opie..dol za to że usiadłem bez pytania, a później nie odpowiedziałem na pierwsze pytanie bo go nie zrozumiałem, nie wiedziałem w ogóle co ona do mnie gada

Następne dwa bez problemu i 12pkt

a temat miałem ciekawy bo:" Podróże w czasie i przestrzeni w literaturze i filmie "

tak więc podsumowywując nie ma się czego bać, najważniejsze to przeczytać wszystkie książki, oglądnąć filmy i przeanalizować obrazy, reszta idzie z górki ;]