Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1861
Stary 13.09.2009, 22:12
Ja rano w dzień matury ustnej z polaka(godz 14) kończyłem czytać ostatnią książkę do prezentacji w autobusie rozkminiałem od czego zacząć i co powiedzieć o danej pozycji W szkole pożyczyłem się zegarka od kumpla i wszedłem do sali na dzień dobry dostałem opie..dol za to że usiadłem bez pytania, a później nie odpowiedziałem na pierwsze pytanie bo go nie zrozumiałem, nie wiedziałem w ogóle co ona do mnie gada Następne dwa bez problemu i 12pkt a temat miałem ciekawy bo:" Podróże w czasie i przestrzeni w literaturze i filmie " tak więc podsumowywując nie ma się czego bać, najważniejsze to przeczytać wszystkie książki, oglądnąć filmy i przeanalizować obrazy, reszta idzie z górki ;]
Odpowiedz cytując