WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

Może mi się po.......iło,nie wiem kolego,ale jeszcze nie tak dawno temu Paweł Brożek powiedział,że lepiej mu się gra w ataku z Rafałem..to,że jest spokojny poza boiskiem i taką ma mentalność to tylko na plus a na boisku jakoś nie widziałem,żeby odpuszczał więc zastanów się nad tym co piszesz,aha i jak Małecki grał na prawej pomocy to jego wrzutki leciały do nieba To tyle a Ty dalej broń swojego bohatera.
|
Też żeś się uczepił tego Małeckiego, jak smród koziej dupy. Przypomnę ci tylko, że twój ulubiony, cichutki Rafałek(nie, żebym coś do niego miał, bo nie mam) jak miał okazję też .......nął przeciwnikowi.
