Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3038
Stary 13.09.2009, 20:51
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Może mi się po.......iło,nie wiem kolego,ale jeszcze nie tak dawno temu Paweł Brożek powiedział,że lepiej mu się gra w ataku z Rafałem..to,że jest spokojny poza boiskiem i taką ma mentalność to tylko na plus a na boisku jakoś nie widziałem,żeby odpuszczał więc zastanów się nad tym co piszesz,aha i jak Małecki grał na prawej pomocy to jego wrzutki leciały do nieba To tyle a Ty dalej broń swojego bohatera.
Też żeś się uczepił tego Małeckiego, jak smród koziej dupy. Przypomnę ci tylko, że twój ulubiony, cichutki Rafałek(nie, żebym coś do niego miał, bo nie mam) jak miał okazję też .......nął przeciwnikowi.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując