Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3037
Stary 13.09.2009, 20:48
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
No dobra,może masz racje jeśli chodzi o dobro Wisły bo jest w formie i strzela bramki,tu masz racje ale mi chodzi o to,że ten człowiek ma zbyt wysokie mniemanie o własnej osobie to mnie stary wkur*** jak mało co nie toleruje cwaniactwa
Właśnie chodzi o dobro Wisły, więc to czego Ty nie tolerujesz i to co Ciebie w****ia też nie ma żadnego znaczenia. Małecki może besztać wszystkich, ważne żeby strzelał zwycięskie bramki tak jak dziś.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując