WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

No dobra,może masz racje jeśli chodzi o dobro Wisły bo jest w formie i strzela bramki,tu masz racje ale mi chodzi o to,że ten człowiek ma zbyt wysokie mniemanie o własnej osobie to mnie stary wkur*** jak mało co nie toleruje cwaniactwa
|
Właśnie chodzi o dobro Wisły, więc to czego Ty nie tolerujesz i to co Ciebie w****ia też nie ma żadnego znaczenia. Małecki może besztać wszystkich, ważne żeby strzelał zwycięskie bramki tak jak dziś.