|
Wyjebano Biesiadę, znaleziono sponsora i tv chętną pokazywać ligę. Oczyszczenie atmosfery wokół siatkówki, spowodowało napływ sponsorów, lepszych siatkarzy z zagranicy i mamy piękny efekt.
Brawo panowie, nie będą nam baby pluły w twarz i same mistrzostw zdobywały.
Mam takie osobiste pytanie,czy wg poznaniaków, dzisiaj nasi zdobyli majstra?
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|