Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3024
Stary 13.09.2009, 20:09
Małecki zapewnił nam 3 punkty, a jest gnojony przez niektórych jakby strzelił... ale samobója. Nie rozumiem tego. Pięknie się patrzy na tabelę, a tam pewne liderowanie Wisły , a w następnej kolejce gramy u siebie z... vice-liderem Polonią Bytom . To pokazuje jaki poziom prezentują Legia i Lech na początku sezonu że się nie łapią nawet do pierwszej trójki. Prawda że styl mizerny, ale to i tak jak widać na naszą ligę wystarczy ;-(. Liczę na lepszą grę w następnych kolejkach, bo co pozostało takiemu zwykłemu kibicowi jak ja- tylko wierzyć, że będzie lepiej.
Odpowiedz cytując