krzywy napisał(a):

|
Małecki nie waż się następnym razem całować herb WISŁY po zdobytej bramce sprzedawczyku
|
Widziałem na tym forum
pozera, widziałem
lansera, ale "sprzedawczyka" jeszcze nie było... opamiętajcie się ludzie, przez wasze kable sieciowe płyną na to forum takie bzdury że na miejscu administratorów bym zamknął je dla przestrogi.