|
Czym może być spowodowane mnósto kontuzji mięśniowych? W praktycznie każdym meczu któryś z moich piłkarzy albo ma lekką kontuzję, która potem okazuje się być poważną, albo od razu musi zejść z boiska. I najczęściej właśnie są to jakieś nadwyrężenia, a czasem nawet zerwania mięśni. Ostatnio mi dwóch kluczowych piłkarzy wypadło przez zerwanie mięsni łydki :/. W poprzednich sezonach nie miałem takiego problemu, a trening ustawiam tak jak ustawiałem zawsze.
Jakieś pomysły?
|