|
Panowie nie przesadzajmy z tym linczowaniem Małeckiego. Jirsak zagrał mu chujową piłke to go o.......ił. Jak Małecki zagra chujowo do Brożka to Paweł go o.......i. To są ludzie co mają po dwadzieścia lat. Jeśli Jirsak jest pipką, to niestety musi to zmienić. Oni na codzień ze sobą przebywają i takie sprzeczki boiskowe są codziennością. Choć zachowanie Małeckiego nie jest idealne, to na boisku prezentuje się przyzwoicie, a zaangażowania, walki, ambicji i determinacji nigdy mu odmówić nie można.
Wy też przestańcie robić wielką aferę z tego, że kumple z pracy na siebie krzyczą.
Bogusław Cupiał napisał(a):
|
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
|
|