1q2 napisał(a):

|
Niestety to kretyńskie wprost zachowanie Małeckiego w stosunku do Jirsaka pokazuje też....dlaczego Jirsak tak mało gra.Można być cichym ale nie można być pipą i dać się szmacić gnojowi
|
Co wg. Ciebie miał zrobić Jirsak w tej sytuacji?:
a) zlekceważyć zachowanie Patryka
b) odpyskować mu w komicznym języku czeskim, rozbawiając do łez publiczność, która podnosiła by sie dopiero teraz z trybyn ze śmiechu
c) podejść do Patryka i sprzedac strzała?...żeby "nie być pipą i nie dać szmacić się gnojowi"