Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3009
Stary 13.09.2009, 19:06
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Nie, jego przydubas a la menedżer żada od Wisły haraczu w wysokości 200 tyś złotych.
Inaczej Mały już dawno byłby po podpisie.
drażni mnie ten post.
"Przydupas aka menedżer" winno się w nim znajdować.

na mój gust:
podpisać małego na 3, 4 lata, sprzedać od razu za grube euro. i tyle
.
Odpowiedz cytując