aNouc napisał(a):

Nie, jego przydubas a la menedżer żada od Wisły haraczu w wysokości 200 tyś złotych.
Inaczej Mały już dawno byłby po podpisie.
|
drażni mnie ten post.
"Przydupas aka menedżer" winno się w nim znajdować.
na mój gust:
podpisać małego na 3, 4 lata, sprzedać od razu za grube euro. i tyle
