Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 13.09.2009, 18:46
A chcecie op... od "prawdziwych Wiślaków" na forum? To ani słowa o chamskim i bezczelnym zachowaniu Małeckiego. Toż to "prawdziwy Wiślak".
Dzięki Bogu wygraliśmy i początek sezonu jest cudowny (oczywiście nielicząc Levadii).
Patryk proszę opamiętaj się!!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując