|
A chcecie op... od "prawdziwych Wiślaków" na forum? To ani słowa o chamskim i bezczelnym zachowaniu Małeckiego. Toż to "prawdziwy Wiślak".
Dzięki Bogu wygraliśmy i początek sezonu jest cudowny (oczywiście nielicząc Levadii).
Patryk proszę opamiętaj się!!
|