Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 13.09.2009, 18:13
Cytat:
Mecze Wisły coraz częściej mnie usypiają..

na +:
- wejście Jirsaka
- postawa w bramce Pawełka

na -:
- wejście Cantoro
- gra Kirma, Brożka, Małeckiego, Łobodzińskiego
- bierna postawa M. Skorży
Jak cie usypiaja mecze to sobie budzik nastawiaj co 5 minut bo widac ze na tym meczu spales skoro zle oceniasz gre Malego i Łobo. Moze zmien sobie nick na pysiomista?

PS A za to narzekanie na Skorze to nie wiem czemu bana jeszcze nie dostałes. Twoj opis tak mnie wku..., i nie chodzi o to ze nie mozesz miec swojego zdania tylko czemu sie wypowiadasz w imieniu ABG?! A co do swojego zdania, to kazdy je moze miec jednak te twoje wywody sa z dupy wziete skoro nie podoba ci sie ze Skorza doprowadza druzyne do 10 zwyciestwa z rzedu. Normalnie az sie gotuje jak te twoje głupoty czytam uhahaah
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 13.09.2009 o godz. 18:18.
Odpowiedz cytując