Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 13.09.2009, 18:13
bebeto napisał(a):Wyświetl post
To po oglądasz "tą słabą polską ligę"
Co za pytanie z du.y wzięte, co ma piernik do wiatraka
Przecież wszyscy wiedzą, że ta liga jest tragicznie słaba i z każdym rokiem Europa nam ucieka.
Oglądam, bo mieszkam w Polsce i kibicowanie mam we krwi.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Odpowiedz cytując