Co za pytanie z du.y wzięte, co ma piernik do wiatraka

Przecież wszyscy wiedzą, że ta liga jest tragicznie słaba i z każdym rokiem Europa nam ucieka.
Oglądam, bo mieszkam w Polsce i kibicowanie mam we krwi.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.