nie wiem po co Skorża zdejmuje dobrze(!) grającego Łobodzińskiego z dobrze funkcjonującej prawej strony...po tej zmianie gra prawą flanką siadła zupełnie.
Łobodziński nieźle współpracuje z Alvarezem. Dziś słabo grał przede wszystkim Paweł Brożek. Ale myśle że to wpływ kadry.
Kirm był cieniem zawodnika z środy...nie wiem co jest grane w jego przypadku.
Jop zagrał dobrze, choć widać że szybkością nie grzeszy.
Diaz pomimo zmęczenia zagrał bardzo poprawnie. Sobolewski dziś słabiej od Juniora.
Mały jak zwykle dobre zagrania przeplatał z beznadziejnymi...ale brama na +. Ładnie się zachował.
to tak na szybko.
ważne 3 pkt i do przodu. Teraz Bytom trzeba pokonać i do Wrocławia jechać z kompletem...