Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 13.09.2009, 18:13
nie wiem po co Skorża zdejmuje dobrze(!) grającego Łobodzińskiego z dobrze funkcjonującej prawej strony...po tej zmianie gra prawą flanką siadła zupełnie.
Łobodziński nieźle współpracuje z Alvarezem. Dziś słabo grał przede wszystkim Paweł Brożek. Ale myśle że to wpływ kadry.
Kirm był cieniem zawodnika z środy...nie wiem co jest grane w jego przypadku.
Jop zagrał dobrze, choć widać że szybkością nie grzeszy.
Diaz pomimo zmęczenia zagrał bardzo poprawnie. Sobolewski dziś słabiej od Juniora.
Mały jak zwykle dobre zagrania przeplatał z beznadziejnymi...ale brama na +. Ładnie się zachował.
to tak na szybko.

ważne 3 pkt i do przodu. Teraz Bytom trzeba pokonać i do Wrocławia jechać z kompletem...
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując