Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 13.09.2009, 18:12
Tez gralem w demo. Ale porazka 4 godziny sciagania zeby sobie zagrac w grafice z Fify 2006... No ale to pewnie po to zeby jak najmniej zajmowala. A co do grywalnosci to niewiele sie rozni od 09. Tylko inaczej gole wpadaja...