Temat
:
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
47
13.09.2009, 18:12
Tez gralem w demo. Ale porazka 4 godziny sciagania zeby sobie zagrac w grafice z Fify 2006... No ale to pewnie po to zeby jak najmniej zajmowala. A co do grywalnosci to niewiele sie rozni od 09. Tylko inaczej gole wpadaja...
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS