|
Rosja bez medalu, wydawało mi się że jest najmocniejsza a tu proszę. Co ciekawe mówiło się sporo o tym że nasza grupa była słaba a tu z tej grupy mamy dwie drużyny w finale (jaki to sport jest nieobliczalny). Jeśli w finale zagramy tak jak wczoraj to nie ma innego wyjścia złoto musi być.
|