maRgrabkarz napisał(a):

podsumowanie meczu: KOPACZE
a Kirmowi wspolczuje ze przyszlo mu grac z takimi miernotami. z placami tych kolesi powinno byc jak z cenami nieruchomosci. jesli osiagnely granice wzieta z kosmosu to teraz powinny spasc do realnego poziomu. polowa tego co dostaja to i tak byloby za duzo.
odnosze wrazenie ze juz sie "uspokoili" po levadii, zapomnieli czego "dokonali" i skoro maja juz kilka punktow przewagi po kilku kolejkach to po co sie jednak przemeczac. smutna ta liga.
|
Wróci Boguski, może Garguła. Może wtedy się z przodu ruszy. Np Kirm nie jest dryblerem, tylko najlepiej się czuje jak dostaje prostopadłą piłkę i wychodzi sam na sam, albo dośrodkowuje.
W środku mamy 2 przecinaków i dlatego skrzydła nie chodzą jak mogłyby.
Co do meczu faktycznie dno. Tylko w Polsce tak słabo grający zespół może być bez straty punktu.