Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
_barszczu
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
1795
13.09.2009, 15:45
jest na public sport transmisja, wiec nie panikować ;-)
_barszczu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _barszczu
Znajdź inne posty napisane przez _barszczu