Temat
:
[siatkówka] ME Turcja
Wyświetl pojedynczy post
kieu
Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline
#
66
13.09.2009, 12:52
fialo
napisał(a):
Jest gdzieś na mieście telebim z meczem naszych ?
MA być na Rynku.
Si Deus nobiscum
,
quis contra nos
?
kieu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kieu
Znajdź inne posty napisane przez kieu