maxx304 napisał(a):

|
FIFA 10 na PC... Ściągnąłem demo, zainstalowałem, zagrałem dwa mecze, wywaliłem z dysku. Mimo chwalonych poprawek, usprawnień itp gra dla mnie nadal jest drewniana. Nadal bramkarze interweniują beznadziejnie i sztucznie, nadal strzały głową po dośrodkowaniach albo są w światło bramki(pewny gol), albo nie trafiają do zawodnika, nadal zwody są dziwne, a piłka chodzi jakby była sprite'em, namalowanym na zielonym tle i śmigającym jak po sznurku, nadal w demie piłka jest za duża(!). Nie. Ta gra mnie nie przekonuje już od dawna, bo od ośmiu lat.
|
+ jest taki, ze mozna w koncu sobie ustawic pada tak jak na pro evo.
Na dobrym kompie, gra wygląda jak ...Euro 2004.