Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 13.09.2009, 11:13
FIFA 10 na PC... Ściągnąłem demo, zainstalowałem, zagrałem dwa mecze, wywaliłem z dysku. Mimo chwalonych poprawek, usprawnień itp gra dla mnie nadal jest drewniana. Nadal bramkarze interweniują beznadziejnie i sztucznie, nadal strzały głową po dośrodkowaniach albo są w światło bramki(pewny gol), albo nie trafiają do zawodnika, nadal zwody są dziwne, a piłka chodzi jakby była sprite'em, namalowanym na zielonym tle i śmigającym jak po sznurku, nadal w demie piłka jest za duża(!). Nie. Ta gra mnie nie przekonuje już od dawna, bo od ośmiu lat.