Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2031
Stary 13.09.2009, 10:32
Może trybuny są puste bo na ten mecz, który tam jest pokazany przyszło mało kibiców?

BTW. w końcu udało mi się zdobyć Wisłą potrójną koronę! Rok 2015.. na transfery mam 19,5mln euro.
Odpowiedz cytując