Wlaczajac telegazete kiedy wrocilem wieczorem zeby sprawdziic z kim jutro gramy...bylem pewny ze zagramy z Ruskimi...tymczasem patrze a tam Francja-Rosja 3;2
w pierwszym odruchu wielka radosc ,z drugiej pamietajmy ze Francuzi maja dobrych zawodnikow, kij z tym ze juz znimi wygralismy ,to bedzie inny mecz inny dzien,wszytsko sie moze zdazyc.
Niech bron Boze nie mysla ze sa juz Mistrzami...aj jak to brzmi,!!!
Jutro bedzie pieknie panowie,czuje to

!!!!!