Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 12.09.2009, 23:49
Wlaczajac telegazete kiedy wrocilem wieczorem zeby sprawdziic z kim jutro gramy...bylem pewny ze zagramy z Ruskimi...tymczasem patrze a tam Francja-Rosja 3;2


w pierwszym odruchu wielka radosc ,z drugiej pamietajmy ze Francuzi maja dobrych zawodnikow, kij z tym ze juz znimi wygralismy ,to bedzie inny mecz inny dzien,wszytsko sie moze zdazyc.

Niech bron Boze nie mysla ze sa juz Mistrzami...aj jak to brzmi,!!!


Jutro bedzie pieknie panowie,czuje to !!!!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując