Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#665
Stary 12.09.2009, 18:02
Lechia - Wisła 1:3

Skład : Pawełek - Alvarez - Głowacki - Jop - Piotr Brożek- Kirm - Sobolewski - Diaz-Kirm - Paweł Brożek - Małecki

Bramki : Paweł Brożek x2 , Kirm

Zmiany : Jirsak , Ćwielong , Cantoro
WISŁA TO MY !