Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.09.2009, 15:41
Ostatnio się tak trochę nad tym zastanawiałem.

Zbliża się Euro 2012 a polskie władze w PZPN jak za najgorszego komunizmu.
Lato wprost pluje w twarz wszystkim kibicom bo i tak wie, że nikt go nie zmusi do odejścia.

Tak pomyślałem, że jest jeden jedyny sposób na wywalenie ich z PZPN.

Bojkot reprezentacji przez czołowych polskich piłkarzy dopóki Lato i spółka nie odejdzie.
Tylko piłkarze mogą tamtych zmusić do odejścia.

Wyobraźcie sobie: Błaszczykowski, Boruc, Jeleń, Żewłakow, Wasilewski, Lewandowscy, Obraniak, Broże itd. po kolei stawiają ultimatum albo gra w reprezentacji albo Lato.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 12.09.2009 o godz. 15:47.