|
Ostatnio się tak trochę nad tym zastanawiałem.
Zbliża się Euro 2012 a polskie władze w PZPN jak za najgorszego komunizmu.
Lato wprost pluje w twarz wszystkim kibicom bo i tak wie, że nikt go nie zmusi do odejścia.
Tak pomyślałem, że jest jeden jedyny sposób na wywalenie ich z PZPN.
Bojkot reprezentacji przez czołowych polskich piłkarzy dopóki Lato i spółka nie odejdzie.
Tylko piłkarze mogą tamtych zmusić do odejścia.
Wyobraźcie sobie: Błaszczykowski, Boruc, Jeleń, Żewłakow, Wasilewski, Lewandowscy, Obraniak, Broże itd. po kolei stawiają ultimatum albo gra w reprezentacji albo Lato.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 12.09.2009 o godz. 15:47.
|