|
A wg mnie każda inicjatywa mająca walczyć z tą bandą złodziei jest warta zachodu. Sam chętnie pojade na miodową pikietować. Jedyną osobą, która mogłaby uzdrowić polską piłkę jest Boniek. Ale jego nigdy nie wybiorą.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
|