rav napisał(a):

Ale może się czepiam. W końcu w klubie pewnie się cieszą, że nadal będą mogli oferować dwa rzędy reklam... 
Po oddaniu stadionu do użytku nie wierzę w żadną jego rozbudowę przez kolejne 50 lat.
|
No i kwestia dwóch rzędów reklam to jest jakiś plus i w dodatku wytłumaczenie tego, że od trybun do linii bocznych boiska będziemy mieli aż tak dużą odległość - w końcu jesteśmy najbardziej medialnym klubem w Polsce co sprawia że atrakcyjnym dla potencjalnych sponsorów

To oczywiście mówię z przymrużeniem oka, ale warto szukać w końcu mimo wszystko jakichś pozytywów
Co do tego że jak skończą już szczęśliwie budowę naszego obiektu, to choć nie chciałem tego głośno mówić, ale też sądzę że kolejna modernizacja stadionu Wisły to bardzo odległa przyszłość - obawiam się, że może nawet znacznie odleglejsza niż wspomniane przez Ciebie 50 lat... Dlatego snucie teraz jakichś koncepcji ewentualnej rozbudowy obiektu to tak jak pisanie scenariusza do filmu science-fiction
