Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 12.09.2009, 12:09
sam działam we jednym z krakowskich klubów i powiem, że jak nie rozgoni się tych leśnych dziadków to nie zmieni sie nic..
Ciepłe posadki, towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle