|
Takich chłopaków jest dużo , zobacz sobie nawet na google maps satelite jakie warunki piłkarskie są w innych krajach , a jakie u nas . Zobacz ile pieniędzy otrzymują trenerzy grup młodzieżowych , jak czas treningów jest rozłożony .
Nie chodzi mi o dymisje zarządu ale o konkretne zmiany,które były by w stanie uświadczyć nas w przekonaniu ,że komuś w tym PZPN zależy na naszej piłce oraz kibicach .
Te "debilne" protesty nie przynoszą skutku dlatego , że ludzie z takim podejściem jak Twoje nie mają w ich powodzenia żadnej wiary ...a szkoda .
|